Naszą pasją jest składanie komputerów stacjonarnych. Niezależnie od tego czy potrzebujesz wydajnej maszyny do projektowania, szybkiego sprzętu do gier czy klasycznego komputera do pracy w biurze – zapoznaj się z naszą ofertą.
W naszych sklepach uzyskasz fachową pomoc w doborze podzespołów i skonfigurowaniu finalnego produktu.

Indywidualna wycena

Nasi pracownicy przeprowadzą z tobą dokładną rozmowę o twoich potrzebach, zwrócą uwagę na wszystkie parametry i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Dobrze dobrany komputer – to kilkanaście elementów, na które trzeba zwrócić uwagę. Dzięki nam będziesz mieć pewność, że zakupiony produkt w 100% odpowiada twoim wymaganiom. Jeszcze tego samego dnia otrzymasz od nas przygotowaną dla siebie ofertę, a komputer odbierzesz w 1-2 dni od złożenia zamówienia.

Specjalne modyfikacje

Jeśli osiągi standardowych komputerów są dla Ciebie niewystarczające – skorzystaj z naszych usług overclockingu, w których skład wchodzi podkręcanie procesora, pamięci RAM, konfiguracja kilku kart graficznych w układy SLI i Crossfire, wyciszanie obudowy, modyfikacje układów chłodzenia. Dla wymagających użytkowników wyciśniemy 100% możliwości z każdego peceta.

To co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do każdego klienta.

Wszystkie marki i modele

Nie ograniczamy się do kilku marek i modeli. Przygotowując dla ciebie ofertę bierzemy pod uwagę wszystkich producentów i całą ich ofertę, uwzględniając oczywiście twoje osobiste preferencje.
Jednocześnie dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wskazać Ci najbardziej udane podzespoły i odradzić, te które w przyszłości mogą sprawiać problemy.

Instalacja programów i transfer danych

Doskonale wiemy, że zakup komputera to nie wszystko, dlatego chętnie pomożemy Ci w zainstalowaniu potrzebnego oprogramowania, a przede wszystkim w przegraniu danych czy przeniesieniu poczty. Dzięki nam dostaniesz nowy komputer gotowy do natychmiastowej pracy, a zmiana sprzętu będzie tylko i wyłącznie przyjemnością.