Od lat specjalizujemy się w sprzedaży laptopów wraz z akcesoriami i oprogramowaniem.
Dzięki naszej znajomości rynku notebooków w Polsce jesteśmy w stanie zaproponować najniższe możliwe ceny,
bardzo dobre warunki gwarancyjne i profesjonalną opiekę posprzedażną.

Indywidualna wycena

Nasi pracownicy przeprowadzą z tobą dokładną rozmowę o twoich potrzebach, zwrócą uwagę na wszystkie parametry i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Dobrze dobrany komputer – to kilkanaście elementów, na które trzeba zwrócić uwagę.
Dzięki nam będziesz mieć pewność, że zakupiony produkt w 100% odpowiada twoim wymaganiom. Jeszcze tego samego dnia otrzymasz od nas przygotowaną dla siebie ofertę, a komputer odbierzesz w 1-2 dni od złożenia zamówienia.

Specjalne modyfikacje

W sprzedaży notebooków wykraczamy krok dalej niż standardowe oferty przygotowane przez producentów. Po to aby jak najbardziej spełnić twoje oczekiwania sami możemy zmodyfikować sprzedawany przez nas komputer. Jeśli w twoim wymarzonym laptopie producent nie przewidział odpowiedniego parametru – nic straconego. Elementy, które podlegają dowolnym zmianom to rodzaj i pojemność dysku twardego, wielkość i szybkość pamięci RAM, rodzaj systemu operacyjnego, rozdzielczość i rodzaj matrycy, pojemność baterii.

To co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do każdego klienta.

Wszystkie marki i modele

Nie ograniczamy się do kilku marek i modeli. Przygotowując dla ciebie ofertę bierzemy pod uwagę wszystkich producentów i całą ich ofertę, uwzględniając oczywiście twoje osobiste preferencje.
Jednocześnie dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wskazać Ci najbardziej udane modele i odradzić, te które w przyszłości mogą sprawiać problemy.

Instalacja programów i transfer danych

Doskonale wiemy, że zakup komputera to nie wszystko, dlatego chętnie pomożemy Ci w zainstalowaniu potrzebnego oprogramowania, a przede wszystkim w przegraniu danych czy przeniesieniu poczty. Dzięki nam dostaniesz nowy komputer gotowy do natychmiastowej pracy, a zmiana sprzętu będzie tylko i wyłącznie przyjemnością.